Ako sa vyhnúť vianočnému stresu pri posielaní balíkov?

Publikované: 15. 11. 2018

O ničomFajnCelkom dobréPekný článokSuper! (Bez hodnotenia)
Loading...

Ako sa vyhnúť vianočnému stresu pri posielaní balíkov?Tešíte sa na Vianoce? Je to krásne obdobie, ktoré by sa malo niesť v znamení pokoja a rodinnej pohody. No nie vždy je to tak. Nákupy darčekov na poslednú chvíľu môžu byť poriadne stresujúce. A pohodové predvianočné obdobie sa razom zmení na dni plné stresu a nervozity.

Vyhnite sa tomu! Ak máte blízkych v Anglicku, ktorým chcete zaslať vianočné darčeky, alebo naopak zasielate balík z Anglicka na Slovensko, nenechávajte si to na poslednú chvíľu. Vďaka našim dobrým radám sa stresu zaručene vyhnete.

Nakúpte darčeky v predstihu

Ak si myslíte, že v posledný týždeň pred Vianocami stíhate pokojne nakúpiť darčeky pre blízkych, mýlite sa. Možno nakúpite. No zrejme to budú darčeky, ktoré vyberiete v časovej tiesni a nebudú také, ako ste si ich predstavovali. A zaslať balík do Anglicka týždeň pred Vianocami je už prakticky nemožné.

Preto vám radíme, aby ste nakúpili omnoho skôr. Darčeky vyberiete v pohode a budete mať dosť času na to, aby ste ich bez stresu zabalili a pripravili na prepravu do Anglicka, prípadne z Anglicka na Slovensko.

Navyše, ak nakúpite darčeky v dostatočnom predstihu, môžete aj výrazne ušetriť. Využiť totiž môžete aj nákupy v Anglicku s Maťkom a Kubkom.

Čo to znamená? Vyberte darčeky pre blízkych z anglických e-shopov. Nakúpte a tovar si nechajte zaslať na adresu nášho skladu. My vaše balíky prevezmeme a doručíme ich až priamo k vašim dverám!

Využiť tak môžete výrazné zľavy, ktoré ponúka v predvianočnom období množstvo anglických e-shopov. Navyše, takýmto spôsobom máte možnosť nakúpiť aj z e-shopov, ktoré na Slovensko nezasielajú.

A čo sa oplatí kupovať? Elektronika, kozmetika, doplnky do domácnosti, či lacné oblečenie z Anglicka. Ani v tomto prípade však nezabúdajte na posledné decembrové prepravné termíny, aby vaše balíčky dorazili do Vianoc!

Sledujte termíny prepravy

Maťko a Kubko vám vie zaručiť, že váš balík do Anglicka, prípadne z Anglicka na Slovensko, dorazí príjemcovi načas a na Vianoce ho bude mať pod stromčekom. No je dôležité, aby ste si odsledovali naše termíny prepravy.

Posledný decembrový termín, kedy s nami môžete zaslať balík do Anglicka, je 14. 12. 2018. A naopak, z Anglicka na Slovensko a do Čiech je posledná preprava zásielok už 12. 12. 2018. Myslite na to teda vopred a prepravu si zarezervujte v dostatočnom časovom predstihu.

Komunikujte s našim kuriérom

Preprava balíkov do zahraničia zažíva každý rok pred Vianocami poriadny boom. Aj my v spoločnosti Maťko a Kubko toho máme v predvianočnom období vždy poriadne veľa. Musíme načas a bezpečne doručiť stovky balíkov a zásielok do Anglicka, ale aj z Anglicka do Čiech a na Slovensko. Nebojte sa, zvládneme to.

No je dôležité, aby ste nám s tým trošku pomohli aj vy, naši zákazníci. Preto pri doručovaní, ale aj zbieraní balíkov na odoslanie, buďte vždy v strehu. Majte telefón pri sebe, aby sa s vami náš kuriér vedel spojiť. Uľahčíte nám tým prácu a prispejete k tomu, že balíky budú doručené načas.

Vyhnite sa predvianočnému stresu pri posielaní balíkov do Anglicka a z Anglicka. Radšej si tento čas užívajte v pokojnej sviatočnej atmosfére spolu so svojou rodinou a blízkymi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *