Čo lacno nakúpite a doveziete z Anglicka?

Publikované: 07. 08. 2017

O ničomFajnCelkom dobréPekný článokSuper! (Bez hodnotenia)
Loading...

Lacné nákupy v anglickuViete o tom, že nákupy v Anglicku sú porovnateľné s tými v USA? A to čo sa týka obrovských možností výberu, dobrých cien a kvality tovaru. Jednoducho povedané – v Anglicku zoženiete všetko, vo vynikajúcej kvalite a za perfektné ceny. Ak ste teda nákupný maniak/maniačka, určite by ste do Anglicka mali zavítať.

Toto sa oplatí kupovať v Anglicku

Slováci vo veľkom podľahli anglickej nákupnej horúčke. A na Britské ostrovy cestujú nielen za spoznávaním krajiny, ale najmä za lacnými nákupmi. Čo sa teda najviac oplatí nakúpiť?

1. Oblečenie, obuv, kabelky, doplnky…

Pokiaľ ide o oblečenie, ceny v Anglicku sa s tými na Slovensku nedajú ani porovnať. Doslova za pár drobných si tu nakúpite oblečenie v oveľa lepšej kvalite ako u nás. Ak si nepotrpíte na značky, určite by ste mali navštíviť sieť obchodov Primark. Oblečenie pre celú rodinu, obuv, či doplnky do domácnosti, sú tu za skutočne smiešne ceny. No kvalita je naozaj dobrá. Ak ste skôr fanúšikom značiek, určite nevynechajte obchody ako Sportsdirect. Kúpite tu napríklad značkové licencované športové dresy, tričká, či tenisky. Veľmi obľúbené sú však aj obchody ako Next, Zara, River IslandNew Look.

Objednať prepravu

2. Potraviny

Myslíte si, že potraviny sa z Anglicka určite neoplatí dovážať? Mýlite sa! Skúsme si uviesť jeden príklad. Poznáte sladkosti Celebrations? Mini tyčinky známych značiek vo veľkom červenom boxe. U nás ich kúpite približne za 10€ a viac. Ak narazíte na skutočne dobrú akciu, možno ich zoženiete aj za čosi cez 7€. V Anglicku však bežne stoja 5 libier a v akcii ešte menej. Veľmi obľúbené a lacné sú aj cukrovinky Cadbury, vyrábané v Anglicku. Ak ste milovníkom zaujímavých chutí, určite vyskúšajte aj octové čipsy Walker´s Salt and Vinegar. U nás ich nekúpite, no v Anglicku sú veľmi populárne.

3. Kozmetika, drogéria a parfumy

Ak si potrpíte na kvalitné parfumy a neuspokojíte sa s napodobeninami, takisto by ste mali nakupovať v Anglicku. Známe značky tu totiž zoženiete omnoho lacnejšie ako u nás. To isté platí aj o kvalitnej kozmetike.

Nemôžete vycestovať? Nakúpte si z Anglicka aj tak!

Lákajú vás nákupy v Anglicku, no nemáte možnosť vycestovať? Nemusíte smútiť! Existuje predsa preprava balíkov z Anglicka. Jednoducho si čokoľvek nakúpte online a nechajte si to poslať na adresu spoločnosti Maťko a Kubko v Birminghame – pozrite sa ako. My vám potom balík Anglicko – Slovensko doručíme priamo pred vaše dvere. Bude vás to stáť len £15 za 10 kg a počas letnej akcie dokonca iba £10  za 10 kg!.

Prípadne, ak máte v Anglicku známych alebo rodinu, poproste ich, aby vám nakúpili. A potom lacno poslali balík domov prostredníctvom Maťka a Kubka. Nemusíte doslova ani vystrčiť nos z domu a nakúpite si z Anglicka za perfektné ceny. A keďže preprava zásielok stojí len spomínaných £15 za 10 kg, určite sa vám to oplatí.

Nákupmi v Anglicku totiž ušetríte omnoho viac!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *