Infografika – bilancujeme rok 2017

Publikované: 02. 02. 2018

O ničomFajnCelkom dobréPekný článokSuper! (1hlas/ov, priemer: 5,00 z 5)
Loading...

Maťko a Kubko infografika 2017 Tak ako mnohí i my sme bilancovali rok 2017 a výsledky nás prekvapili. Vďaka vám, našim zákazníkom, sme zlepšili svoje služby a prepravili omnoho viac zásielok.

Pripravili sme pre vás zaujímavý prehľad, v ktorom nájdete napríklad i informáciu o tom, čo sme najviac prepravovali či z ktorej krajiny odišlo najviac zásielok.

Preprava zásielok nezahŕňala len balíky alebo batožinu ale i bicykle a elektroniku. V roku 2017 sme omnoho viac z vás i presťahovali. Zaujímavosťou je i zvýšený trend nákupov z anglických eshopov a následná preprava týchto zásielok na Slovensko a do Čiech. Stúpol nám i počet fanúšikov na našej FB stránke ako i počet pozitívnych hodnotení od spokojných zákazníkov.

Veľmi si ceníme počet zadržaných kamiónov, ktorý sa rovná nule. To znamená, že vy, naši zákazníci, dodržiavate prepravné podmienky a v balíkoch do Anglicka sa nachádzajú len veci, ktoré nie sú vylúčené z prepravy.

V každom prípade je preprava zásielok z Veľkej Británie i do Veľkej Británie na vzostupe a za to vďačíme i vám. Ďakujeme…

Maťko a Kubko infografika 2017

Ak sa vám infografika páči, budeme radi, keď ju budete zdieľať na Facebooku 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *