Májová súťaž o prepravu balíkov z alebo do Anglicka zadarmo

Publikované: 10. 05. 2019

O ničomFajnCelkom dobréPekný článokSuper! (Bez hodnotenia)
Loading...

Preprava zásielky do Anglicka zadarmo - súťažNa našej facebookovej stránke sme spustili víkendovú súťaž, výhrou je preprava balíka z alebo do Anglicka zadarmo.

Súťaž trvá od 10. 5. 2019 do 12. 5. 2019 do polnoci, víťaza/ku budeme losovať v pondelok 13. 5. 2019 doobeda. Výhrou je preprava balíka do Anglicka alebo z Anglicka zadarmo.

Ak sa vám nechce čakať na výhru, preprava zásielky sa dá objednať hneď teraz 🙂

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže

Organizátorom a usporiadateľom súťaže je spoločnosť Matko a Kubko Logistics LTD so sídlom v Birminghame na 16c Holyhead road B21 0LT.

Doba trvania súťaže

Súťaž o prepravu balíka z Anglicka alebo do Anglicka trvá od 10. 5. 2019 do 12. 5. 2019 (23:59)

Súťažiaci

Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky, Českej republiky alebo Anglicka. Súťažiaci musí mať v dobe zapojenia sa do súťaže minimálne 15 rokov. Usporiadateľ si vyhradzuje právo zistiť vek výhercu.

Priebeh súťaže

1) Na našej facebookovej stránke – https://www.facebook.com/MatkoaKubko – bola zverejnená súťaž:

2) Súťažiaci napíše obe odpovede do komentára pod obrázkom, do súťaže budú zaradené iba správne odpovede.

Žrebovanie výhercu/kyne

Žrebovať výhercu/kyňu budeme v pondelok 13. 5. 2019 v doobedňajších hodinách náhodným výberom čísla a jeho následným odrátaním od najvyššieho komentára smerom dole. Následne zverejníme meno výhercu aj s jeho profilovou fotkou na našej facebookovej stránke. Výhercovi/kyni pošleme správu o výhre cez správy na Facebooku. V prípade, že by sa z akýchkoľvek dôvodov ukázalo, že súťažiaci nesplnil podmienky výhry, usporiadateľ vyhlási neplatnosť účasti tohto súťažiaceho a vyhlási výhercom nasledujú komentár v poradí.

Výhra v súťaži

Výhrou v súťaži je preprava 1 (slovom jedného) ks zásielky do hmotnosti 20 kg z alebo do Anglicka zadarmo .

Ďalšie podmienky súťaže

  1. Súťažiaci sa môže zapojiť do súťaže iba s jedným komentárom
  2. Usporiadateľ je oprávnený bez náhrady upraviť pravidlá súťaže, či súťaž pozastaviť, odvolať alebo zrušiť. Odkaz na pravidlá súťaže budú vždy súčasťou zadania súťaže. Tieto pravidlá súťaže sú považované v rámci súťaže za jediné, úplné a konečné. Konečné rozhodnutie pri sporných otázkach vždy urobí usporiadateľ súťaže. Usporiadateľ je oprávnený kontrolovať všetky podmienky pre účasť v súťaži.
  3. Súťažiaci sa zapojením do súťaže udeľuje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko a to za účelom predania výhry a iných marketingových aktivít usporiadateľa. Súťažiaci sa zapojením do súťaže zároveň súhlasí v prípade výhry so zverejnením osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko a profilová fotografia na facebooku na našich facebookových stránkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *