Maťko a Kubko pomáha deťom

Maťko a Kubko pomáha deťomNaša prepravaná spoločnosť Maťko a Kubko je na trhu už viac ako 10 rokov. A to najmä vďaka vám, našim verným, ale aj občasným klientom. Preto sme sa rozhodli, že sa o svoj úspech podelíme. Že prepravou pomôžeme nielen svojim zákazníkom, ale aj tým, ktorí to naozaj potrebujú. Deťom.

Ako pomáhame?

Deťom pomáhame tak, ako to vieme najlepšie. Ponúkame prepravu zdarma. Prepravujeme zdarma rôzne balíky pre znevýhodnené deti napríklad v čase Vianoc, alebo pri rôznych športových podujatiach. No nielen vtedy. Pomáhame vždy, keď je to potrebné! Ak ide o deti, ktoré naše služby potrebujú, preprava balíkov je zdarma.

Komu teda pomáhame?

V prvom rade deťom, ktoré majú v živote menej šťastia. A to z akýchkoľvek dôvodov. Či už sú zdravotne postihnuté, sociálne znevýhodnené, žijú v detskom domove alebo majú iné životné trápenie. Takýmto deťom (alebo ich rodinám, či detskému domovu, kde žijú) v prípade potreby prevážame zásielky z Anglicka na Slovensko úplne zadarmo.

Chcete sa zapojiť aj vy?

Ak žijete v Anglicku a táto myšlienka sa vám páči, pokojne sa môžete do nášho projektu pomoci deťom zapojiť. Akým spôsobom? Vyberte si na Slovensku rodinu, konkrétne dieťa, ústav, detský domov, či organizáciu, ktorá pomáha deťom. Kúpte darček podľa vášho výberu, za akúkoľvek cenu, v rôznom množstve… Jednoducho kúpte niečo, o čom viete, že to vami vybrané dieťa potrebuje alebo ho to poteší. Dajte nám o tom vedieť a my vaše darčeky pre deti z Anglicka na Slovensko prepravíme úplne zadarmo.

Prečo Maťko a Kubko pomáha deťom?

Možno to bude znieť ako klišé, ale je to pravda. Deti sú naša budúcnosť. A preto sa určite oplatí do nich investovať. Sme tiež presvedčení o tom, že ak je človek zdravý, má čo jesť a kde bývať, je šťastný. Nie všetky deti však majú to šťastie a môžu žiť pokojne so svojimi rodičmi. Ak teda môžeme aj takouto maličkosťou prispieť a spraviť im radosť, je našou povinnosťou to urobiť. Pridáte sa k nám?

foto: pxhere.com