Maťko a Kubko a pomoc deťom

Publikované: 08. 11. 2018

O ničomFajnCelkom dobréPekný článokSuper! (1hlas/ov, priemer: 5,00 z 5)
Loading...

Maťko a Kubko a pomoc deťomTo, že veľmi radi pomáhame deťom v núdzi a zásielky pre ne prepravujeme zdarma, zrejme viete. A budeme to, samozrejme, robiť aj naďalej. No možno vás týmto článkom inšpirujeme k tomu, aby ste sa k pomoci pripojili aj vy.

Čo robí Maťko a Kubko pre deti?

V spolupráci s rôznymi sponzormi, ale tiež s vami, našimi klientmi, sa nám dlhodobo darí robiť radosť znevýhodneným deťom. Každý balík z Anglicka, ktorý je zasielaný pre charitatívne účely, prepravujeme zdarma.

V roku 2017 sme prepravili až dve tony zásielok, ktoré boli určené pre deti z detských domovov, sociálne znevýhodnené deti alebo deti postihnuté rôznymi ochoreniami.

Nie je to žiadny marketingový ťah! Takúto pomoc totiž neponúkame len počas Vianoc, kedy sa s rôznymi charitatívnymi projektmi akoby roztrhlo vrece. My pomáhame vždy, keď je to potrebné. A sme veľmi radi, že aj vy sa zapájate a darčeky z Anglicka deťom prostredníctvom nás zasielate.

Pridajte sa k nám

Pomôcť môže každý, kto má chuť a možnosti. Stačí nás osloviť. Nemusíte poznať konkrétne dieťa v núdzi. Pokojne si môžete vybrať detský domov, či organizáciu, ktorá akýmkoľvek spôsobom pomáha deťom.

Ak si neviete vybrať, inšpirujte sa. Najčastejšie doručujeme naše zásielky deťom v týchto zariadeniach:

  • Svetielko Pomoci. Ide o organizáciu, ktorá poskytuje komplexnú pomoc deťom s onkologickým ochorením a ich rodinám. A to nielen v priebehu liečby, ale tiež po liečbe dieťaťa, prípadne rodine po strate dieťaťa v dôsledku ochorenia.
  • Trdielko. Nezisková organizácia, ktorá sa venuje podpore ťažko chorých detí a ich rodín. Ide najmä o materiálnu pomoc pre deti a ich rodiny počas liečby a počas života chorých detí.
  • Inštitút Krista Veľkňaza v Žakovciach. Inštitút sa venuje rôznym projektom na podporu sociálne znevýhodnených detí a detí, ktoré žijú v nevhodnom prostredí, prípadne sú ohrozené kriminalitou.

V roku 2017 sme potešili deti napr. v detskom domove v Michalovciach:

Samozrejme, je len na vás, našich darcoch, koho sa rozhodnete podporiť. Balík z Anglicka doručíme zdarma kdekoľvek na Slovensku a v Čechách. Sami sa môžete rozhodnúť, či obdarujete deti z detských domovov, ťažko choré deti, prípadne inak znevýhodnené deti.

Objednajte si prepravu, balík od vás v Anglicku preberieme a zdarma ho doručíme vami vybraným deťom v núdzi v Čechách alebo na Slovensku.

Prečo to robíme a prečo by ste to mali urobiť aj vy? Jednoducho preto, že môžeme… Môžeme pomôcť deťom, ktoré to skutočne potrebujú.

foto: pxhere

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *