Maťko a Kubko podporuje deti

Publikované: 12. 07. 2017

O ničomFajnCelkom dobréPekný článokSuper! (Bez hodnotenia)
Loading...

Maťko a Kubko podporuje detiUrčite uznáte, že v dnešnej dobe väčšina ľudí myslí len na seba, svoje zisky a svoj prospech. Našťastie to však neplatí pre každého. Nájdu sa aj výnimky. Či už jednotlivci, ale aj skupiny, firmy a organizácie, ktoré radi pomôžu aj iným. A my vo firme Maťko a Kubko, sa k takýmto ľuďom s hrdosťou radíme.

Myslíme aj na iných

Ak našu spoločnosť Maťko a Kubko poznáte, tak určite viete, že sa venujeme preprave balíkov. Prepravíme akýkoľvek balík z Anglicka na Slovensko a naopak. Musíme skromne podotknúť, že sa nám v práci darí. Možno aj preto, že sa snažíme vždy stopercentne uspokojiť potreby našich zákazníkov. Svoju prácu robíme zodpovedne a predovšetkým radi! A keďže sa nám darí, rozhodli sme sa, že sa o svoj úspech budeme tak trošku deliť. A to vo forme pomoci iným. Ako?

Rozhodli sme sa podporovať tých, ktorí to najviac potrebujú. Deti! A robíme pre ne to, čo nám ide najlepšie – preprava balíkov. S radosťou prepravujeme potrebné veci do detských nemocníc, či hospicov. Samozrejme, je to preprava zadarmo. Radi však podporujeme prepravou zdarma aj rôzne občianske združenia a organizácie, pracujúce pre deti. A sme radi, že možno aj vďaka nám môžu deti prežiť nezabudnuteľné chvíle.

Maťko a Kubko a cyklisti z NovoCK Trial

S malými cyklistami z lučeneckého klubu NovoCK Trial spolupracujeme už štyri roky. Stáli sme dokonca pri zrode tohto klubu, keď sme pre nich z Anglicka prepravili prvý trialový bicykel.

Sme hrdí, že našu krajinu v zahraničí reprezentujú šikovné deti. Ako napríklad 9 ročný Marek Nagy z Lučenca, ktorý sa (aj vďaka nám), zúčastnil Európskeho pohára v cyklotriale v Anglicku. Svojich súperov tu doslova deklasoval a s prehľadom zvíťazil! Marekovi srdečne gratulujeme.

Tešíme sa, že sme sa na tomto úspechu tak trošku podieľali. Zabezpečili sme totiž prevoz bicykla a potrebného príslušenstva a Mareka sme mali „pod krídlami“ aj počas celého pobytu v Anglicku. Veríme, že tento cyklotrialový šampión nás bude úspešne reprezentovať aj v budúcnosti.

My a MMA bojovníci

Podobne úspešný výlet sme absolvovali aj s michalovskými mladými MMA bojovníkmi. V Manchesteri nás reprezentovali na Majstrovstvách sveta federácie WFMC, kde sa im podarilo vybojovať hneď niekoľko medailí. Sme radi, že sme mohli pomôcť s prepravou zdarma, ale tiež so sponzorovaním ubytovania, či zabezpečením delegáta, ktorý sa o mladých bojovníkov v Manchesteri vynikajúco postaral. Na našich šikovných mladých športovcov sme naozaj hrdí. A v budúcnosti bude firma Maťko a Kubko opäť stáť pri nich!


Aj vy poznáte dieťa v núdzi, ktorému by pomohla preprava zadarmo? Prípadne viete o organizácii, ktorá sa venuje deťom a našu pomoc by ocenila? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať. Ak to bude v našich silách, určite pomôžeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *