Nákupy v Anglicku

Nákupy v AnglickuNakupovanie cez internet už nie je ničím ojedinelým ani na Slovensku. Slováci cez internet nakupujú doslova všetko – od elektroniky, cez odevy, až po drogériu. Ponuka slovenských e-shopov je síce bohatá, no stále ani zďaleka taká, ako je tomu v zahraničí. Je síce pravdou, že nám nič nebráni nakúpiť aj v zahraničnom e-shope. No za takýto nákup zvyčajne zaplatíme privysoké poštovné. Jedným z najobľúbenejších zahraničných internetových obchodov a zároveň aj aukčných portálov, kde môžete nakupovať a predávať milióny druhov tovarov, je ebay.co.uk. Ak ste si aj Vy čosi „vypozerali“ na e-bay, ponúkame Vám veľmi jednoduchú možnosť, ako si objednať a nepreplatiť mnohonásobne cenu vybraného tovaru. Nákupy v Anglicku budú pre vás oveľa jednoduchšie.

Čo treba spraviť:

  1. Navštívite stránku www.ebay.co.uk. Objednávať cez anglický e-bay sa Vám oplatí omnoho viac, ako cez ten americký. Tovar z USA totiž navyše podlieha colnému konaniu a mohli by Vás tak prekvapiť ďalšie nechcené poplatky
  2. Vyberiete si tovar. Ten môže byť buď od jedného predajcu alebo od viacerých rôznych predávajúcich
  3. Zaplatíte za tovar metódou PayPal alebo jednoducho cez Vašu kreditnú, či debetnú kartu
  4. Balíček buď vyzdvihneme u predávajúceho alebo si to nechajte zaslať na našu adresu (adresu skladu dodáme na vyžiadanie)

Preprava balíka na Slovensko už je spoplatnená štandardným cenníkom.

My za Vás balíček prevezmeme a doručíme Vám ho až domov!