Nákupy v Anglicku

Nákupy v AnglickuPonuka slovenských e-shopov je síce dostatočne bohatá. No povedzme si pravdu, že na tie anglické sa zatiaľ nechytá. Obrovské množstvá rôznych druhov tovarov, ale najmä vynikajúce ceny, lákajú aj zahraničných zákazníkov. Preto už aj mnohí Slováci „poškuľujú“ po možnosti výhodne si nakúpiť z anglických, prípadne amerických alebo čínskych internetových obchodov.

Nie vždy je to však možné. Niektoré zahraničné e-shopy majú totiž podmienky nastavené tak, že tovar doručujú výlučne na adresy vo vlastnej krajine. Iné síce do zahraničia zasielajú, ale ceny poštovného sa môžu vyšplhať naozaj vysoko. Tak sa nákupy v Anglicku, alebo v iných zahraničných e-shopoch, stávajú len nedosiahnuteľnou túžbou. S nami to tak ale nemusí byť!

Ako vám Maťko a Kubko pomôže pri nákupoch z Anglicka alebo hoci aj z Ameriky? Veľmi jednoducho! Nakúpený tovar si necháte zaslať na našu adresu v Anglicku. My ho prevezmeme za vás a doručíme vám ho na Slovensko.

Ako na nákupy v Anglicku?

1. Nakúpte si tovar zo zahraničného e-shopu, napr. z E-bay, ktorý ale nedoručuje tovar na Slovensko, prípadne má privysoké ceny za poštovné na Slovensko. Nezáleží na tom, či to bude anglický, americký, nemecký alebo dokonca čínsky e-shop. Ale pozor! Ak nejde o anglický e-shop, uistite sa, že doručuje tovar do Anglicka.

2. Tovar zaplaťte svojou kreditnou alebo debetnou kartou, metódou PayPal, prípadne prevodom na účet.

3. Pri uzatváraní objednávky v e-shope vás bude predajca žiadať o adresu, kam má tovar doručiť. Vy samozrejme neuvediete svoju adresu na Slovensku, ale adresu nášho skladu v Anglicku, ktorú vám poskytneme na vyžiadanie.

4. My váš nákup zo zahraničného e-shopu prevezmeme a následne vám ho doručíme na Slovensko, priamo k vašim dverám! A to len za £16 pri zásielkach do 10 kg.

 

5. Ponúkame však aj bonus pre všetkých, ktorí radi a často nakupujú. Zakúpený tovar na e-bayi, prípadne iných internetových stránkach, si nechajte poslať na našu adresu. My vám ho každých 14 dní (alebo ak sa rozhodnete, tak aj neskôr) zabalíme a pošleme na Slovensko. Môžete sa však rozhodnúť, že chcete nakupovať ďalej. V tom prípade nám dáte vedieť a my počkáme na ďalšie vaše nákupy. Tie vám spojíme do jedného balíka. A opäť tak môžete ušetriť na poštovnom!

V takomto prípade totiž nezaplatíte za každú zásielku zvlášť, ale len za celkovú hmotnosť zásielok, bez ohľadu na počet kusov. Cena v takomto prípade ostáva nezmenená. Do 10 kg je to £16, každý kilogram navyše sa účtuje £1.60/kg.

Žiadne extra poplatky za skladovanie sa neúčtujú!

Nákupy v Anglicku, ale aj zo zahraničia, sú pre vás s Maťkom a Kubkom naozaj výhodné. Máte totiž možnosť nakúpiť si aj z e-shopov, ktoré na Slovensko nezasielajú. A ak aj áno, s nami výrazne ušetríte na poštovnom.

Upozornenie

Ak budete nakupovať napríklad z amerických alebo čínskych e-shopov, musíte rátať s tým, že tovar môže podliehať colnému konaniu. V tomto prípade poplatky uhradíme a prirátame vám ich k cene za dopravu vášho nákupu z Anglicka na Slovensko.

Názor na “Nákupy v Anglicku

  1. Spätné upozornenie: Ako sa vyhnúť vianočnému stresu pri posielaní balíkov? - Maťko a Kubko

Nie je možné pridávať komentáre.