Súťaž o 4 lístky na 6. Česko Slovenský ples

Publikované: 11. 01. 2019

O ničomFajnCelkom dobréPekný článokSuper! (1hlas/ov, priemer: 5,00 z 5)
Loading...

Súťaž o 4 vstupenky na 6. Česko Slovenský plesNa našej facebookovej stránke sme spustili víkendovú súťaž, výhrou sú 4 vstupenky na 6. Česko Slovenský ples v Manchesteri.

Súťaž trvá od 11. 1. 2019 do 13. 1. 2019 do polnoci, víťaza/ku budeme losovať v pondelok 14. 1. 2019 doobeda.

6. Česko Slovenský ples sa uskutoční 9. 2. 2019 od 19:00 v nádherných, historických priestoroch hotela “THE PRINCIPAL”, v centre Manchestru.

Cena jednej vstupenky je £55, čiže dokopy je hodnota výhry £220! Viac o plese sa dozviete na facebookovej stránke.

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže

Organizátorom a usporiadateľom súťaže je spoločnosť Matko a Kubko Logistics LTD so sídlom v Birminghame na 16c Holyhead road B21 0LT.

Doba trvania súťaže

Súťaž o 4 vstupenky na 6. Česko Slovenský ples trvá od 11. 1. 2019 do 13. 1. 2019 (23:59).

Súťažiaci

Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba. Súťažiaci musí mať v dobe zapojenia sa do súťaže minimálne 15 rokov. Usporiadateľ si vyhradzuje právo zistiť vek výhercu.

Priebeh súťaže

1) Na našej facebookovej stránke – https://www.facebook.com/MatkoaKubko – bola zverejnená súťaž:

2) Súťažiaci musí do komentára napísať, s kým by chcel ísť na ples.

3) Súťažný post na Facebooku musí zdieľať.

Žrebovanie výhercu/kyne

Žrebovať výhercu/kyňu budeme v pondelok 14. 1. 2019 v doobedňajších hodinách náhodným výberom čísla a jeho následným odrátaním od najvyššieho komentára smerom dole. Následne zverejníme meno výhercu aj s jeho profilovou fotkou na našej facebookovej stránke. Výhercovi/kyni pošleme správu o výhre cez správy na Facebooku. V prípade, že by sa z akýchkoľvek dôvodov ukázalo, že súťažiaci nesplnil podmienky výhry, usporiadateľ vyhlási neplatnosť účasti tohto súťažiaceho a vyhlási výhercom nasledujú komentár v poradí.

Výhra v súťaži

Výhrou v súťaži sú 4 vstupenky na 6. Česko Slovenský ples.

Ďalšie podmienky súťaže

  1. Súťažiaci sa môže zapojiť do súťaže iba s jedným komentárom
  2. Usporiadateľ je oprávnený bez náhrady upraviť pravidlá súťaže, či súťaž pozastaviť, odvolať alebo zrušiť. Odkaz na pravidlá súťaže budú vždy súčasťou zadania súťaže. Tieto pravidlá súťaže sú považované v rámci súťaže za jediné, úplné a konečné. Konečné rozhodnutie pri sporných otázkach vždy urobí usporiadateľ súťaže. Usporiadateľ je oprávnený kontrolovať všetky podmienky pre účasť v súťaži.
  3. Súťažiaci sa zapojením do súťaže udeľuje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko a to za účelom predania výhry a iných marketingových aktivít usporiadateľa. Súťažiaci sa zapojením do súťaže zároveň súhlasí v prípade výhry so zverejnením osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko a profilová fotografia na facebooku na našich facebookových stránkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *