Súťaž o prepravu balíka z anglicka zadarmo v hodnote £100!

Publikované: 30. 06. 2017

O ničomFajnCelkom dobréPekný článokSuper! (Bez hodnotenia)
Loading...

Súťaž o prepravu balíkov z anglicka zadarmo1. 7. 2017 bude presne 10 rokov, kedy sme založili našu spoločnosť Maťko a Kubko. 10 rokov ubehlo ako voda a my sme za ten čas previezli tisíce ton vašich balíkov a zásielok a obslúžili tisíce zákazníkov v našich obchodoch.

Toto pekné výročie chceme osláviť aj s vami, našimi zákazníkmi, tak sme sa rozhodli že usporiadame súťaž – o prepravu balíka z alebo do Anglicka zadarmo a to v hodnote až £100!

Súťaž nájdete na našej facebookovej stránke. Súťažíte od 30. 6. 2017 do 2. 7. 2017 do polnoci, víťaza/ku budeme losovať v pondelok 3. 7. 2017 doobeda. Výhrou je preprava balíkov do alebo z Anglicka zadarmo v hodnote £100!

Ak sa vám nechce čakať na výhru, môžete si prepravu balíka objednať hneď teraz 🙂

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže

Organizátorom a usporiadateľom súťaže je spoločnosť Matko a Kubko Logistics LTD so sídlom v Birminghame na 16c Holyhead road B21 0LT.

Doba trvania súťaže

Súťaž o prepravu balíčka z Anglicka alebo do Anglicka trvá od od 30. 6. 2017 do 2. 7. 2017  (23:59)

Súťažiaci

Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky, Českej republiky alebo Anglicka. Súťažiaci musí mať v dobe zapojenia sa do súťaže minimálne 15 rokov. Usporiadateľ si vyhradzuje právo zistiť vek výhercu.

Priebeh súťaže

1) Na našej facebookovej stránke – https://www.facebook.com/MatkoaKubko/ – bola zverejnená súťaž:

2) Súťažiaci napíše obe odpovede do komentára pod obrázkom, do súťaže budú zaradené iba správne odpovede.

Žrebovanie výhercu/kyne

Žrebovať výhercu/kyňu budeme v pondelok 3. 7. 2017 v doobedňajších hodinách náhodným výberom čísla a jeho následným odrátaním od najvyššieho komentára smerom dole. Následne zverejníme meno výhercu aj s jeho profilovou fotkou na našej facebookovej stránke. Výhercovi/kyni pošleme správu o výhre cez správy na Facebooku. V prípade, že by sa z akýchkoľvek dôvodov ukázalo, že súťažiaci nesplnil podmienky výhry, usporiadateľ vyhlási neplatnosť účasti tohto súťažiaceho a vyhlási výhercom nasledujú komentár v poradí.

Výhra v súťaži

Výhrou v súťaži je preprava balíkov z alebo do Anglicka v hodnote £100.

Ďalšie podmienky súťaže

  1. Súťažiaci sa môže zapojiť do súťaže iba s jedným komentárom
  2. Usporiadateľ je oprávnený bez náhrady upraviť pravidlá súťaže, či súťaž pozastaviť, odvolať alebo zrušiť. Odkaz na pravidlá súťaže budú vždy súčasťou zadania súťaže. Tieto pravidlá súťaže sú považované v rámci súťaže za jediné, úplné a konečné. Konečné rozhodnutie pri sporných otázkach vždy urobí usporiadateľ súťaže. Usporiadateľ je oprávnený kontrolovať všetky podmienky pre účasť v súťaži.
  3. Súťažiaci sa zapojením do súťaže udeľuje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko a to za účelom predania výhry a iných marketingových aktivít usporiadateľa. Súťažiaci sa zapojením do súťaže zároveň súhlasí v prípade výhry so zverejnením osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko a profilová fotografia na facebooku na našich facebookových stránkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *